Altıntepe Top Havuzu

Altıntepe Top Havuzu
28.03.2019
78

Altıntepe Top Havuzu

Altıntepe top havuzu seçenekleri arasında kaydıraklı ve trambolinli olanları çok daha fazla tercih edilmektedir. Çocukların fazla enerjilerini atabilmesinde rol oynayan top havuzlarında hiçbir olumsuz durumun yaşanmaması içinde gerekli tüm hususlar bulunmaktadır. Soft play Farklı konseptlere göre ayarlanabilir olan top havuzlarının kullanımı her geçen gün çok daha popüler olurken alışveriş merkezlerinin hemen hepsinde bulunduğunu söylemek de hatalı olmayacaktır. Özellikle geniş kapsamlı hizmetlerin verildiği mekanlarda da top havuzları çocukların eğlence aracı olma yolunda ilerler. Bunun sayesinde ebeveynlerin çok daha rahat bir şekilde ihtiyaçlarını gidermesi, alışveriş yapabilmeleri de sağlanır. Peki, çocuklar için top havuzları güvenli mi?

Altıntepe Top Havuzu

Altıntepe Top Havuzu

Top havuzlarının zeminleri süngerden oluşurken kenar bölümleriyle köşe kısımlarında da sünger kaplı pvc kumaş vardır. Ayrıca yapısının çok kaliteli olması durumunda delinme, yırtılma, çökme olaylarının yaşanmayacağı da bilinir. Bundan ötürü çocukların atlama, zıplama ya da kaydıraktan hızlı gelme durumlarının tamamında süngerli yapı koruma sağlanır. Hiçbir şekilde yaralanma, ezilme durumları olmayacağı gibi en ufak bir durumda uzman ekiplerin kontrolü bulunur. Ayrıca fileli olarak da dört köşesinin kaplı olmasından ötürü de çocukların dışarıya taşmaları, düşmeleri de söz konusu değildir. Altıntepe top havuzu içerisinde file üzerinden her an çocukların görülebilir olması da en ufak bir sorunda müdahaleyi mümkün kılar.

Çocukların gayet sağlıklı bir şekilde oyunlar oynayabilmesini amaçlayan top havuzları içerisinde çeşitli konseptlerde bulunabilmektedir. Belirli parkurlara ayrılarak bir kısmında oyuncaklar var olabilir, diğer kısımlarında ise trambolin ya da kaydıraklı alanların kullanımı sağlanabilir. Böylelikle çok daha işlevsel olan Altıntepe top havuzu çeşitlerinde çocukların fiziki gelişimi de olumlu yönde etkilenir. Tüm vücut kısımlarının çalıştırılması, becerilerinin kazanılmasının yanı sıra, çocukların sahip oldukları kötü enerjinin atılması ve rahatlamaları da bu yolla gerçekleşir. Hayal gücünün çok daha gelişmesinin de sağlandığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanırken aynı zamanda top havuzlarında daha keyifli vakit geçirecekleri de su götürmez bir gerçektir. Arzu edilmesi durumunda istenen boyutlara göre de imal edilebilen top havuzlarının ev ortamlarında dahi kullanımı her geçen gün artmayı sürdürmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
EnglishTürkçe