Altunizade Trambolin

Altunizade Trambolin
15.05.2019
35

Altunizade Trambolin

Altunizade trambolin, yetişkinlerin ve bilhassa çocukların eğlence durağıdır. Trambolin, kullananların kahkahalarını yükselten bir spor aletidir. Yıllar önce sadece olimpiyatlarda gördüğümüz trambolin, ülkemizde ilk 1990 yılında getirilmiştir. Zamanla herkes tarafından beğenilip, vazgeçilmezlerimiz arasına girmeyi başararak gününüze kadar varlığını sürdürmüştür. Kış aylarında çocukların oyun alanı kısıtlanır, yazın güneşin sıcaklığı da çocukların enerjilerini düşürür. Çocuklarını soğuktan ve aşırı güneş etkisinden korumak isteyen ebeveynler için trambolin, tercih edilen adreslerden biridir. Gündelik hayatımızda çoğu defa olumsuzluklarla karşılaşıp, yoğun strese maruz kalırız. Zamanla içimizde biriken stres, gerek aile hayatımızda, gerek iş hayatımızda gerekse sosyal hayatımızda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarır.

Altunizade Trambolin

Altunizade Trambolin

Stres çocuklar için de geçerlidir. Üstelik oldukça hassas olan çocuklar her şeyden stres kapabilirler. Ayrıca çocukların bitmek bilmeyen enerjileri vardır. Hep koşmak, hep oyunlar oynamak isterler. Ve aynı zamanda ebeveynlerinin de kendilerine uyum sağlamalarını beklerler. Çocukların bu enerjileri bir şekilde dışarı atmaları gerekir. Eğer onlara uygun ortam sağlanmazsa, sürekli aynı oyunları oynamaktan sıkılan çocuklar, enerjilerini ya arkadaşlarıyla kavga ederek ya da başka nesnelere zarar vererek çıkarmaları söz konusu olabilir. Altunizade trambolin, tam da bu esnada imdada yetişiyor. Yetişkinler ve çocuklar, trambolin ile streslerini atarken aynı zamanda spor da yapmış olurlar. Biriken stres kendini yok ederken, dudaklarda oluşan tebessüm, en sonunda kendini kahkahaya bırakır.

Çocuklar hem eğlenir hem de biriken enerjilerini eğlenerek atarlar. Uzun süre yüzlerinden gülümseme eksik olmaz, trambolinden ayrılmak istemezler. Ancak vücutlarında ağırlığını hissettiren tatlı yorgunluğu hisseden çocuklar, evlerine rahatlamış ve mutlu bir şekilde dönerler ve huzurla uykuya dalarlar. Ebeveynlerine de onların mışıl mışıl uyumlarını seyretmek kalır. Bu nevi ortamlarda en çok dikkat edilmesi gereken hususların başında hijyen gelir. Kapalı ortamlarda, bilhassa birçok insanın bulunduğu ortamlarda hijyene çok dikkat edilmesi gerekir. Altunizade trambolin, hijyen konusunda oldukça hassastır. Çocukların akciğerleri çok hassas olduğundan, onlara zarar vermeyecek temizlik malzemeleri kullanılır. Düzenli olarak gerekli temizlikler yapılır, hastalığa davetiye çıkacak her türlü durumun önlemi alınır. Sizlere de gönül rahatlığı ile eğlenmek kalır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
EnglishTürkçe