Bostancı Top Havuzu

Bostancı Top Havuzu
27.03.2019
22

Bostancı Top Havuzu

Bostancı top havuzu alanları tam anlamıyla sağlıklı olurken çocuklar özelinde hijyen standartlarındadır. Dört tarafı çevrili olup farklı renklerdeki topların yer aldığı alanlarda soft play sınıfındandır. Bundan dolayı tam güvenli bir koruma sağlanırken hemen her alışveriş merkezinde bulunduğunu söylemek de mümkündür. Çocukların herhangi bir yaralanma durumları olmayacağı gibi zemin yüzeyleri de uygunluk taşır. Bunun haricinde havuz içindeki tüm toplarda belirli aralıklarla temizlemelerden geçirilir. Belirli yaş gruplarına göre dağılım durumu da söz konusudur. Alışveriş merkezlerinin oyun alanları bölümü dışında da bazı işletmeler ve mağazalarda top havuzları görülebilir. Özellikle ebeveynlerin çok daha rahat bir şekilde alışveriş edebilmesi için çocuklar burada uzman gözetiminde tutulabilir.

Bostancı Top Havuzu

Bostancı Top Havuzu

Top havuzlarında çocukların eğlenceli vakit geçirmesi sağlanırken farklı gelişim süreçlerine olumlu yansımaları da olmaktadır. Özellikle İstanbul’da çocukların oyun oynayabilecekleri alanların çok kısıtlı olduğu bilinir. Okul hayatının yorucu ve uzun olması da var olan enerjilerin atılmasını engeller. Bostancı top havuzu alanları ise çocukların negatif enerjilerden kurtulabileceği en iyi yerlerin başında gelir. Özellikle belirli zaman dilimlerinde top havuzlarında bulunulması çocukların çok daha rahat ve huzurlu olmasını sağlamaktadır. Ayrıca fiziksel açıdan da gelişimlerin devam etmesi, becerilerin gelişmesinde de yardımcı olur. Hayal gücü kullanımlarını da arttıran top havuzlarında iyi vakit geçirmenin avantajları gün boyunca gözlemlenir.

Sağlıklı ve rahatlatıcı olan top havuzlarının kullanımları farklı şekillerde de görülebilir. Açık mekanlarda dahi kullanımı var olurken hem büyük boyutlarda olabilmesi hem de doğrudan oksijen alımı sağladığı için uzmanlar bu yönde tercihte de bulunmaktadır. Bunların haricinde boyutların belirlenmesinde birkaç farklı husus mevcut olurken ev ortamına uygun top havuzları seçenekleri de bulunur. İstenmesi halinde ev ortamlarında dahi top havuzu kullanımı sağlanabilir. Özel üretilen uygulamalı top havuzları da farklı konseptlerle kullanılmaktadır. Uygun mekanların olmaması halinde Bostancı top havuzu alanlarıyla çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Farklı renklere sahip topların büyüklükleri de ayarlanabileceği gibi ilgi çeken alanların oluşturulması da söz konusudur. Kaliteli malzemelerin tercih edildiği top havuzlarında herhangi bir olumsuz durumun yaşanmayacağı bilinirken malzemelerin standartları da kontrol edilebilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Aykan Ağbulut
Aykan Ağbulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
EnglishTürkçe