Bostancı Trambolin

Bostancı Trambolin
15.05.2019
42

Bostancı Trambolin

Bostancı trambolin modelleri çok farklı kullanım amaçları doğrultusunda seçilebilirken aynı zamanda boyutları ve kaliteleri de değişkenlik gösterebilmektedir. Çoğunlukla düz beton zeminlerde kurulu gerçekleştirilen ürünlerin spor veya eğlence amaçlı istekleri karşılaması söz konusudur. Bununla birlikte profesyoneller tarafından kurulumu yapılan trambolinlerde herhangi bir aksilik olmayacağı da bilinmelidir. Güvenli bir şekilde istenilen zamanlarda trambolin üzerinde kişinin kendisini rahat hissetmesi, spor yapması veya stres atabilmesi mümkündür. Birçok açıdan insan sağlığına iyi gelen trambolin hakkında bilim insanları da araştırmalarına devam etmektedir. Hali hazırda hem çocuk hem de yetişkinler açısından yararlı olduğu sonucu ortaya çıkarken trambolin kullanımı da son zamanlarda yüksek oranda artış göstermiştir.

Bostancı Trambolin

Bostancı Trambolin

Her ne kadar kurulumu pratik olabilse de yaylar üzerine oturan Bostancı trambolin için alt bölümde çeşitli parçalar bulunur. Çelik konstrüksiyon üzerine kurulu olmasının yanı sıra, ayaklarının yerleşimleri de sağlamlık açısından önem taşır. Beton haricinde de farklı zeminlerde kurulumu yapılabilir. Ancak burada önemli olan husus mutlaka trambolin ayaklarının belli mesafelerde olması ve zemine tam oturmasıdır. Havada kalma durumları büyük bir risk içerirken giderilmesi için destek malzeme kullanılabilir. Böylelikle tam zemine temas etme sağlanırken trambolin üzerinde bir olumsuz durumun yaşanmasının da önüne geçilir. Var olan zikzak demirlere ise yaylar takılır. Orta kısımdaki yayların devamlı olarak kontrol edilmesiyle daha sağlıklı bir şekilde kullanımı yapılabilir. Herhangi bir gerekçeyle yayların kopma ihtimali her zaman olabilmektedir. Bunun için kontrol edilmeli ve gerekli olması halinde yayların değişimi de yapılmalıdır.

Boyalı malzemelerde ise çarpma ya da sürtünmeye bağlı bir şekilde kabarmaların ortaya çıkmasına sebebiyet verilebilir. Çok büyük bir sorun olmamakla birlikte boyanın atılması ve paslanmanın oluşmaması için bu durumun temizlenmesi gerekir. Yaylar içinde küflenmeye bağlı olarak oksitlenme durumları oluşabilir. Tüm bu hususlara dikkat edilerek Bostancı trambolin kullanılmalıdır. Her türlü şartlara uygun trambolin modelleri var olurken satın alma süreçleri de kolay bir şekilde gerçekleşir. Uzman kişilerce kurulacak trambolinlerde herhangi bir sorun olmayacağı rahatlıkla söylenebilir. Özellikle okul ile ev arasında mekik dokuyan çocukların bedensel gelişimi için en uygun araçlardan bir tanesidir. Boy uzatmanın sağlanmasının haricinde kas ve tendon gelişimleri de trambolin kullanımıyla beraberinde gelir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
EnglishTürkçe