Dragos Top Havuzu

Dragos Top Havuzu
28.03.2019
12

Dragos Top Havuzu

Dragos top havuzu alanlarının her geçen gün artmasının başlıca sebepleri alışveriş merkezleri olurken aynı zamanda dış mekanlarda da çok daha büyük boyutlarda top havuzları oluşturulabilmektedir. Özellikle yaz aylarına doğru sayıların artması beklenirken top havuzlarında çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimi de söz konusudur. Her ne kadar basit bir eğlence aracı olarak görülse de aslında soft play alanlarından en çok rağbet edilen top havuzlarını hiç akla gelmedik yararları bulunur. Öncelikli olarak kaliteli malzemelerin tercih edildiği top havuzlarının seçimiyle birlikte çocukların fiziksel becerilerinin zamanla gelişeceği görülecektir. Hayal gücünün artması da farklı konsept yapılarına sahip top havuzlarıyla çok daha hızlı mümkün olur. Geniş boyutlara ulaşabilecek top havuzlarında yalnızca belirli bir bölüm olmayacaktır. Trambolin ya da kaydırak kısımları olabileceği gibi konsepte uygun oyuncakların yer aldığı parkurlu top havuzları da mevcuttur.

Dragos Top Havuzu

Dragos Top Havuzu

Okul otobüsü ya da akvaryum haricinde mutfak, ev, okul gibi konseptlere sahip top havuzlarında da farklı parkurlar ve kısımlar süngerlerle ayrılmaktadır. Alt ya da üst bölümde olabilecek parkurların tamamı dışarıdan fileden görülebilmektedir. Böylelikle çocukların nerede oldukları ve nasıl durumda oldukları konusunda endişe edilmesine gerek yoktur. Ayrıca her bölümde süngerlerin kullanılması da çarpma, düşme durumlarında çocukların yaralanmasını da ortadan kaldırır. Son derece güvenli ve korunaklı olan Dragos top havuzu modellerinin tamamında boyutlarda farklılıklar olabileceği gibi özgün tasarımlarda yaratılabilir. İstenmesi durumunda ise ev ortamlarında bile kullanıma uygun özgün top havuzları elde edilebilir. İstenen ölçülerin verilmesiyle arzu edildiği şekilde top havuzlarının kullanımına başlanabilir.

Soft play top havuzları ya da eğlence havuzlarının tamamında çocukların gelişim süreçleri söz konusu olurken farklı parkurlarda ise ilgi çekici oyuncaklar yer alır. Çocukların ilgisini çekecek renklere sahip olmaları da özellikle yapılmaktadır. Eğitici oyunlarla birlikte Dragos top havuzu modellerinin hemen her hafta sonu için oynanabilmesi alışveriş merkezlerinde mümkündür. Alışveriş merkezlerinin içerisinde yer alan bu bölümler sayesinde anne-babaların çok daha rahat ve endişesiz bir şekilde alışveriş yapmaları da söz konusudur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Aykan Ağbulut
Aykan Ağbulut
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
EnglishTürkçe