Maltepe Top Havuzu

Maltepe Top Havuzu
28.03.2019
45

Maltepe Top Havuzu

Maltepe top havuzu konseptleri ve seçenekleriyle farklılıklar sunarken aynı zamanda hemen her alışveriş merkezinde görülebilmektedir. İlçedeki alışveriş merkezlerinde kapalı ya da açık mekanlarda farklı boyutlarda top havuzları bulunabilirken kalite standartları ise tercihlerde belirleyici etkiye sahiptir. PVC kumaş kaplı olan top havuzlarının iç kısımlarında esnek yapı sağlayan süngerler kullanılır. Bu sayede çocukların hangi hareketleri yaparsa yapsın zarar görmemeleri sağlanır. Özellikle küçük yaştaki hareketli çocukların hiçbir yaralanma durumu olmadan da eğlenebilmeleri kaliteli top havuzlarında mümkün olmaktadır. Bunun için hem zemin yüzeyleri hem de kenar bölümlerinin her kısmında süngerler vardır. Düşme, atlama, zıplama ya da yuvarlanma durumlarında dahi top havuzlarında hiçbir olumsuz durumla karşılaşılmadığı da birkaç dakikalık izlemeyle görülebilir.

Maltepe Top Havuzu

Maltepe Top Havuzu

Top havuzlarının tercih edilmesiyle çocuklarda var olan negatif enerjilerin dışarıya atılmasına da izin verilir. Özellikle ev ile okul arasında hafta içi her gün mekik dokuyan çocukların hafta sonlarında mutlaka bir yerlerde enerji atmaları gereklidir. Bunun için top havuzları en ideal seçenek olurken güvenli bir şekilde eğlenerek aynı zamanda spor yapmaları da mümkün hale getirilir. Maltepe top havuzu sıradan bir eğlence aracıda değildir. Soft play alan üzerinde yapılacak hareketlerle kolaylıkla fiziksel gelişim sağlanır, beceriler geliştirilebilir. Ayrıca hayal gücünün gelişimi açısından da tavsiye edildiği bilinmektedir. Aktivitelerin yapılacağı top havuzlarında rengarenk toplar yer alırken farklı kısımlar, parkurlar ve bölümlerin bulunması da ihtimal dahilindedir. Özellikle büyük boyutlu top havuzları içerisinde çok farklı parkur alanları yer alır ve çeşitli konseptlere uygun olarak hazır halde oyunlar oynanabilir.

Maltepe top havuzu seçimlerinde akvaryum, araba, mutfak gibi konsept top havuzları tercih edilebilir. İlgi çekici oyuncakların bulunduğu top havuzlarında kaydırak ya da trambolin var olabilmektedir. Böylelikle topların içerisine çok daha hızlı bir şekilde dahil olan çocukların eğlenceleri de çok uzun saatler sürebilmektedir. Ebeveynlerin rahat bir şekilde alışveriş merkezinde gezebilmelerinin sağlanması da cazip olmasını beraberinde getirirken uzman kişilerde çocukların güvenli olup olmadıklarını kontrol etmektedir. Büyük kaydırakların var olduğu geniş çaplı top havuzlarında daha ziyade daha büyük çocuklar bulunmaktadır. Küçük yaştaki çocuklar için ise çok daha küçük boyutlu top havuzları vardır. Dört tarafında file bulunurken çocukların nerede oldukları da rahat bir şekilde takip edilebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
EnglishTürkçe