Acıbadem Top Havuzu

Acıbadem Top Havuzu
27.03.2019
32

Acıbadem Top Havuzu

Acıbadem Top Havuzu uygulamalarının yapılabileceği alanların başında gelirken var olan alışveriş merkezlerinin büyük bir kısmında da top havuzu bölümleri bulunmaktadır. Her geçen gün popüler hale gelen top havuzları yalnızca çocukların vakit geçirdiği oyun alanları değildir. Çok daha fazla yararı birlikte sağlamasıyla top havuzlarında beklentilerin çok ötesinde bir hizmet verilir. Kısaca ifade etmek gerekirse içerisinde çocuk sağlığı açısından riskli olmayan rengarenk topların bulunduğu ve dört tarafı çevrili oyun alanlarıdır. Soft play bölümlerden olarak da tanımlaması yapılırken çocukların zarar görebileceği hiçbir alanı yoktur. Hiçbir tereddüt yaşanmadan çocuklar oyun alanları içerisine bırakılabilir, eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanabilir. Böylelikle ebeveynler farklı mağazalarda alışverişler yapabilir, daha uzun sürelerde işlerini görebilmektedir. Peki, top havuz alanları neden tercih edilir?

Acıbadem Top Havuzu

Acıbadem Top Havuzu

Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde çocukların ev ile okul arasında mekik dokuduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Giderek ev ortamında büyümeye başlayan çocukların var olan enerjilerini atamaması da büyük bir sorundur. Acıbadem top havuzu alanlarında rahatlıkla negatif enerjilerin atılması ve buna paralel olarak dinlenme sağlanması söz konusudur. Çocukların güven içinde vakit geçirdiğini ortamda fiziksel gelişime katkıda bulunur. Becerilerin gelişmesi, toplar arasında mücadeleyle gerçekleşir. Ayrıca hayal kurma özelinde de top havuzlarının faydalı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Yalnızca vakit geçirme değil, bir öğreti alanı olduğunun bilinmesi de rahatlıkla top havuzlarının değerlendirilmesi mümkün hale getirir. Çok daha sık bir şekilde istenmesi durumunda ise uygun alanlara özel modeller satın alınabilir. Evin içindeki salon ya da odalarda kullanılabileceği gibi bahçenizde de top havuzu alanları yaratabilirsiniz.

Farklı amaçlar doğrultusunda değerlendirilen top havuzları farklı tarzlarda üretilmektedir. Doğru uygun modelleri var olurken alışveriş merkezlerinde olabileceği gibi lunaparklarda açık alanlarda da top havuzu oluşturulabilir. Bahar ya da yaz aylarında çokça tercih edilen dış mekân top havuzları çok daha büyük boyutlarda olabilmektedir. Bunun haricinde oksijen açısından çok daha yararlı olurken çocukların eğlenirken temiz hava almaları da sağlanabilir. Acıbadem top havuzu alanlarında yaş gruplarına göre bölümlerde oluşturulmaktadır. Böylece yaş farklarına sahip çocukların birlikte oynamasına izin verilmezken herhangi bir zararlı etken durumu da olmamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
EnglishTürkçe