Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

MaxPlay, 2004 yılından bugüne Çocuk Eğlence sektöründe proje tasarımı, üretim, satış ve danışmanlık konularında üst düzey görevlerde yöneticilik yapan, güçlü tecrübeler kazanan ekibimizle, 2015 yılında alanında uzman bir kadro tarafından kurulmuştur.

Genç, dinamik ve konusunda tecrübeli kadromuzla; araştırma ve geliştirmeye önem vererek yeni çözümler üretiyoruz. Sizin için Eğlence dünyasındaki yenilikleri sürekli takip ediyor ve en değerli çözüm ortağınız olarak hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizdeki kalitenin devamlılığı, toplam kalite yönetimimizin ayrılmaz bir parçası olduğu gibi, yeni teknolojileri takip etmek, kullanılan sistemlerde sürekli gelişimi sağlamak toplam kalite yönetimimizin diğer önemli bir unsurudur .

Çözüm Ortağınız
  • Yeniklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek,
  • Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak,
  • Sunduğumuz çözümler ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Hizmetlerimiz, müşterilerimizin memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak projeleri hayata geçirmektir. Bizlere duyulan güvene layık olabilmek şirketimizin temel politikasıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti, şirketimizin başarısını belirlemekte ve bizlerinde gurur kaynağı olmaktadır. Her zaman beklenilenden daha fazlasını sunmak, hep bir adım ileride olmak farkımızdır. Standartları ve beklentileri aşmak, sektördeki liderlik konumumuzu sürekli pekiştirmek de en önemli ilkemizdir.

Vizyonumuz

Kişi ve kurumların Eğlence sektöründe ihtiyaç duyduğu oyun alanı çözümleri sunarak hızla gelişen lider bir firma olmak.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Neden Biz ?

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. “Bahane değil çözüm üretiyoruz.” “Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.””

Max Play Maximum Eğlence

Kalite Tesadüf Değildir. Tanışmak için sizi Showroomumuza bekliyoruz…

Elbette Max Play’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Whatsapp
Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
EnglishTurkish