MaxPlay | 160cm x 160cm Top Havuzu
MaxPlay | 160cm x 160cm Top Havuzu MaxPlay | 160cm x 160cm Top Havuzu

Orta Boy Top Havuzu

MaxPlay, çocukların enerjisini atarken aynı zamanda motor becerilerini ve sosyalleşmelerini destekleyen orta boy top havuzları ile oyun alanlarına renk katıyor. 160 cm ile 600 cm arasında değişen kenar uzunluklarıyla farklı mekanlara ve ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan orta boy top havuzlarımız, çocukların hayal dünyasını renklendiriyor. Türkiye’nin lider orta boy top havuzu üreticisi olan MaxPlay, kaliteli malzemeler ve yenilikçi tasarımlarla sektörde fark yaratıyor.

Çocukların güvenliğini ve eğlencesini ön planda tutarak, her yaş grubuna hitap eden orta boy top havuzları üretiyoruz. MaxPlay, orta boy top havuzu imalatı, projelendirmesi ve kurulumu konusunda uzman ekibiyle, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunar. Türkiye’nin her şehrine orta boy top havuzu gönderimi ve kurulum hizmeti de veriyoruz. Mini top havuzlarımızla istediğiniz her alana eğlence getirebilir, dev top havuzlarımızla büyük oyun alanlarını renklendirebilirsiniz. MaxPlay ile eğlence hiç bitmez!

Orta boy top havuzu kurulumu ve imalatı konusunda Maxplay'i tercih edebilirsiniz. Çok büyük olmayan ve çok küçük de olmayan top havuzları için orta boy top havuzu tanımı kullanılabilir.

Orta boy top havuzu ölçüleri:

  • 160cm x 160cm Top Havuzu
  • 160cm x 160cm Kaydıraklı Top Havuzu
  • 2m x 2m x 2h Top Havuzu
  • 2m x 2m x 2h Kaydıraklı Top Havuzu
  • 2m x 3m x 2h Top Havuzu
  • 2m x 3m x 2h Rampalı Top Havuzu
Bu ve benzeri orta boy top havuzu üretimi konusunda Maxplay'den destek alabilirsiniz.

Orta Boy Top Havuzu Üretim, Kurulum ve İmalatı

Cafe, restaurant, AVM ya da otel gibi işletmelerinize orta boy top havuzu kurulumu yaptırmak istiyorsanız Maxplay en doğru tercih olabilir. Türkiye'nin önde gelen SoftPlay oyun alanları üreticisi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.İstediğiniz herhangi bir ölçüde top havuzu üretimi gerçekleştirebiliriz. SoftPlay oyun alanı çözümleri için bizimle iletişime geçin.

MaxPlay ile Orta Boy Top Havuzlarında Eğlenceyi Keşfedin!

Çocukların enerjisini atarken aynı zamanda motor becerilerini ve sosyalleşmelerini destekleyen orta boy top havuzları,MaxPlay'in uzmanlığıyla hayat buluyor. 160 cm ile 600 cm arasında değişen kenar uzunluklarıyla farklı mekanlara ve ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan orta boy top havuzlarımız, çocukların hayal dünyasını renklendiriyor.

Türkiye'nin Lider Orta Boy Top Havuzu Üreticisi

MaxPlay, Türkiye'nin önde gelen orta boy top havuzu üreticisi olarak, kaliteli malzemeler ve yenilikçi tasarımlarla sektörde fark yaratıyor. Çocukların güvenliğini ve eğlencesini ön planda tutarak, her yaş grubuna hitap eden orta boy top havuzları üretiyoruz.

Orta Boy Top Havuzu İmalatı, Projelendirmesi ve Kurulumu

MaxPlay, orta boy top havuzu imalatı, projelendirmesi ve kurulumu konusunda uzman ekibiyle, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunar. Alanında uzman tasarımcılarımız, mekanınıza en uygun orta boy top havuzu modelini belirlerken,deneyimli montaj ekibimiz de hızlı ve güvenli bir şekilde kurulumu gerçekleştirir.

Türkiye'nin Her Şehrine Gönderim ve Kurulum

MaxPlay, Türkiye'nin her şehrine orta boy top havuzu gönderimi ve kurulum hizmeti sunar. Nerede olursanız olun,hayallerinizdeki oyun alanını gerçeğe dönüştürmek için MaxPlay her zaman yanınızda!

Farklı Boyutlarda Top Havuzu Seçenekleri

MaxPlay, orta boy top havuzlarının yanı sıra daha küçük ve daha büyük top havuzları da üretmektedir. Mini top havuzlarımızla evlere eğlence getirebilir, dev top havuzlarımızla büyük oyun alanlarını renklendirebilirsiniz.

MaxPlay ile Eğlenceye Adım Atın!

Siz de MaxPlay'in kaliteli ve güvenilir orta boy top havuzlarıyla çocuklarınızı mutlu etmek ve mekanlarınıza değer katmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. MaxPlay ile eğlence hiç bitmez!